Komplet zwycięstw gości w IV kolejce Luzińskiej Ligi Sołeckiej

W niedzielę 8 maja rozegrana została IV kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej.

Do najciekawszego spotkania doszło w Robakowie, gdzie w obecności licznej publiczności gospodarze przegrali z Zelewem 2:4. Do przerwy dominowali goście, którzy wygrywali 4:1. Po zmianie stron zaczęły się prawdziwe emocje, kiedy gospodarze zdobyli drugiego gola. Chwile później mieli okazję na 3 bramkę, ale nie wykorzystali rzutu karnego, kiedy znakomitą interwencją popisywał się bramkarz Zelewa i ostatecznie goście zdobyli komplet punktów. Nie mniej ciekawie było w Sychowie, tam miejscowi piłkarze po wyrównanym spotkaniu przegrali z faworyzowanym Luzinem 1:2. Gorąco było również w Wyszecinie, w którym również wygrali goście z Kębłowa 0:2. W ostatnim meczu kolejki Barłomino wygrało na własnym boisku z Milwinem 3:2, ale grał u nich nieuprawniony zawodnik, tak więc mecz ten walkowerem wygrali goście.

IV kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej wiosna 2016
Sychowo- Luzino 1;2