III kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej

W niedzielę 24 kwietnia br. rozegrana została III kolejka Luzińskiej Ligi Soleckiej. W pierwszym meczu kolejki, obfitującym w ostre starcia Barłomino przegrało z Zelewem 2:7. Wyrównany pojedynek zobaczyli kibice w Kochanowie, gdzie miejscowy zespół zremisował z Luzinem 1:1. Bardzo dobrze radzą sobie w tym sezonie zawodnicy z Robakowa, którzy wygrali w sąsiednim Sychowie 3:0. Bardzo ciekawe spotkanie mogliśmy zobaczyć w Milwinie, gdzie miejscowa drużyna przegrała dość niespodziewanie z Kębłowem 3:5. W przyszłym tygodniu zawodnicy ligi sołeckiej będą mieli przerwę w rozgrywkach ligowych, ale na pewno nie będą się nudzić, ponieważ już tradycyjnie w długi majowy weekend rozegrany zostanie już po raz XVII Turniej o Puchar Wójta Gminy Luzino. Najpierw 1 maja w Zelewie i Dąbrówce rozegrane zostaną półfinały, a następnie 3 maja na Stadionie GOSRiT w Luzinie finał . wszystkie turnieje rozpoczną się o godz. 11.00.

Poniżej przedstawiamy podział grup półfinałowych:
GRUPA A Boisko Zelewo( Luzino, Wyszecino, Kochanowo, Zelewo)
GRUPA B Boisko Dąbrówka( Kębłowo, Sychowo, Barłomino, Robakowo, Milwino)

Wyniki III kolejki Luzińskiej Ligi Sołeckiej wiosna 2016
Barłomino-Zelewo 2;7