Zelewo liderem Luzińskiej ligi Sołeckiej po rundzie wiosennej

W niedzielę 12 czerwca rozegrana została IX Kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej. Nadal znakomicie radzą sobie zawodnicy z Zelewa, którzy mimo że maja jeszcze dwa zaległe spotkania z Wyszecinem i Milwinem po pokonaniu Sychowa 5:1 zapewnili sobie tytuł mistrza wiosny ( liga gra systemem wiosna-jesień) . Cenne zwycięstwo zanotowali piłkarze Robakowa przegrywając na własnym boisku Milwino 2:1. Wcześniej, bo już 26 maja rozegrano mecz derbowy Kochanowo – Kębłowo które wygrali ci pierwsi 2:1. Niestety drużyna z Barłomina nie skompletowała składu i oddała 3 punkty walkowerem zawodnikom z Wyszecina . W tej kolejce pauzowało Luzino.

Wyniki IX kolejki Luzińskiej Ligi Sołeckiej wiosna 2016
Sychowo-Zelewo 1;5
Robakowo-Milwino 1:2
Barłomino-Wyszecino 0;3 v.o (Brak pełnego składu drużyny z Barłomina )