Kębłowo goni Zelewo w Luzińskiej Lidze Sołeckiej

W niedzielę 29 maja rozegrana została VII kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej. Do najciekawszego meczu kolejki doszło na boisku w Kochanowie, gdzie występujący w roli gospodarzy zawodnicy z Kębłowa pokonali słabiej ostatnio spisujące się Robakowo 4:0. Interesujący mecz mogliśmy zobaczyć w Milwinie, gdzie niesieni dopingiem gospodarze pokonali po walce Luzino 4:3. Nie mniej ciekawie było w Luzinie, gdzie Barłomino zremisowało z Sychowem 3:3. Z dolnych rejonów tabeli pomału wydostają się zawodnicy z Wyszecina, którzy na własnym boisku pokonali Kochanowo 2:0. W czwartek 26.05.16 zostało rozegrane awansem spotkanie ostatniej wiosennej kolejki, w którym w "małych derbach" Kochanowo pokonało Kębłowo 2:1.

Komplet wyników VII kolejki Luzińskiej Ligi Sołeckiej wiosna 2016
Milwino-Luzino 4;3
Kębłowo-Robakowo 4;0
Barłomino- Sychowo 3;3
Wyszecino-Kochanowo 2;0
Zelewo-Pauza
Mecz awansem z ostatniej kolejki wiosennej ( 26.05.2016) Kochanowo -Kębłowo 2;1 .