LZS Błyskawica Luzino umacnia się na pozycji lidera Luzińskiej Ligi Sołeckiej ⬇️⚽️
Za nami 4 kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej . Na czele ligowej tabelki znajdują się zawodnicy z Luzina, którzy po powrocie do historycznej nazwy LZS Błyskawica, pokonali na swoim boisku LZS Trak Barłomino 5:0. Początek spotkania nie zapowiadał tak wysokiej wygranej. Zawodnicy z Barłomina, prowadzeni przez grającego Sołtysa Mariusza Stenka, długo nadawali ton wydarzeniom boiskowym. Dopiero pierwszy gol z rzutu wolnego Nikodema Małaszyckiego odmienił losy spotkania, które ostatecznie zakończyło się wysokim zwycięstwem lidera.
Na drugim miejscu w tabeli znajdują się zawodnicy z Milwina. Zespól Wacława Żywickiego zremisował po zaciętym boju, z LZS Kębłowo 3:3. Z tą samą ilością punktów na trzecia lokatę awansowała drużyna z Zelewa. LZS Suchocki po wyrównanym meczu wygrał w Kochanowie 3:2. Nie mniej zacięty pojedynek mogliśmy zobaczyć w Robakowie, tam miejscowy zespól ostatecznie przegrał z Cyklopami Wyszecino 2:3.
Barłomino 0:5 Luzino
Kębłowo 3:3 Milwino