Kębłowo Mistrzem!!!

W niedzielę 4 listopada br. zakończyła rozgrywki, wyjątkowo zacięta, tegorocznaXVIII edycja Luzińskiej Ligi Sołeckiej. Najlepszą drużyną 2017 roku zostałoKębłowo. Podopieczni Krzysztofa Guzmanna w ostatnim meczu sezonu, pokonali na własnym boisku Wyszecino 6:2. Wynik wskazywał by na łatwe zwycięstwo Kębłowa, ale goście długo nie dawali za wygraną i dopiero końcówka meczu zdecydowała o wygranej gospodarzy. Gole dla lidera zdobyli: Mateusz Klein 4, Michał Frankowski i Jarosław Raif.

Skład Sołeckiej Kębłowo:bramkarz- Paweł Frankowskiobrońcy- Sebastian Szotrowski, Ryszard Kuptz, Artur Ryż, Sebastian Miotk, Bartosz Halupkapomocnicy- Jarosław Ropel, Krzysztof Guzmann, Michał Frankowski, Dawid Puskarczyk, Mateusz Szymborski,napastnicy- Jarosław Raif, Mateusz Klein, Patryk Szotrowski

Na drugim miejscu rozgrywki zakończyło Zelewo. Drużyna prowadzona przez Daniela Bujaka pokonała na własnym boisku Kochanowo 3:1. Na najniższym stopniu podium ligę zakończyło Milwino, mimo że w ostatnim meczu przegrało z Barłominem 3:4. W ostatnim meczu kolejki Sychowo wygrało w Luzinie 1:0. Teraz przed drużynami sołeckimi zimowa przerwa, a do sportowej rywalizacji wrócą oni w styczniu, kiedy to rozpocznie się Luzińska Liga Sołecka na hali.

Wyniki XVIII kolejki Luzińskiej Ligi Sołeckiej jesień 2017

Zelewo - Kochanowo 3:1